PYM Player

PYM Player dla Mac

Odtwarzaj filmy z polskimi napisami

PYM Player to darmowy program służący do oglądania plików wideo z polskimi napisami. Oparty jest na projekcie MPlayer OS X i rozszerza jego możliwości. Jeśli chcesz oglądać filmy z polskimi napisami, pobierz PYM Player.Obsługa PYM Player jest... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Umożliwia obsługę za pomocą Apple Remote
  • Poprawnie wyświetla napisy w języku polskim

Wady

  • Po urucomieniu nie wyświetla sie interfejs programu

Doskonały
9

PYM Player to darmowy program służący do oglądania plików wideo z polskimi napisami. Oparty jest na projekcie MPlayer OS X i rozszerza jego możliwości. Jeśli chcesz oglądać filmy z polskimi napisami, pobierz PYM Player.

Obsługa PYM Player jest bardzo prosta. Wystarczy przeciągnąć plik wideo na ikonkę programu i odtwarzanie rozpocznie się automatycznie. Możliwe jest również ustawienie go jako domyślnego odtwarzacza określonych typów plików. Najnowsza wersja programu umożliwia tworzenie bazy danych filmów i seriali. Program sam wyszukuje okładki i tworzy listę naszych plików wraz z miniaturkami i opisami.

PYM Player obsługuje także napisy. Po uruchomieniu filmu automatycznie wyszukuje w katalogu plik TXT o takiej samej nazwie. Oczywiście można go również dodać ręcznie. Jako jeden z nielicznych odtwarzaczy nie ma problemów z wyświetlaniem napisów w języku polskim. Jeśli potrzebne są nam napisy do filmu, a ich nie posiadamy, to PYM Player automatycznie wyszuka ich w powiązanych serwisach.

PYM Player pomimo prostoty obsługi dysponuje dość potężnymi możliwościami. Pozwala dostosować jakość wyświetlania do możliwości komputera, obsługuje korekcję obrazu i dźwięku, podbicie głośności oraz odtwarzanie z wcześniej ustawionej listy. Program zapamiętuje gdzie skończono odtwarzanie i wznawia je od ostatniego miejsca. Daje się także kontrolować za pomocą pilota Apple Remote.

Dzięki PYM Player bez problemów obejrzysz większość filmów. Co więcej problemy z polskimi napisami staną się przeszłością.

Najczęściej pobierane Wideo na mac

PYM Player

Download

PYM Player 4.0.5 / 99

Opinie użytkowników o PYM Player

  • według Anonymous

    bardzo dobry odtwarzacz dla maca. nieskomplikowana aplikacja działa bardzo dobrze, jedyną rzeczą którą należy dopilnować to nazwa pliku Więcej

Sponsorowany×